1. Ana Sayfa
  2. Webmaster

Adsense Hesabına Pin Nasıl Girilir?

Adsense Hesabına Pin Nasıl Girilir?
1

Bu yazımda Adsense yayıncıları için basit ama faydalı bilgiler paylaşacağım.Yazımı başlamadan önce tüm Adsense yayıncılarına bol kazançlar diliyorum ,hesaplarını bir ömür boyu kullanmalarını temenni ediyorum.Malum son zamanlarda Google ota ,suya ban atıyor.Bu yüzden çok dikkatli olmak lazım.Site sürekli güncelleyerek ,Google kullanım koşulları çercevesinde siteyi düzenlemek lazım.Bazen Adsense hesabı satarken hesapların yeni onaylatıldığını içinde sıfır bakiye var olduğunu söylememe rağmen insanlar yine Adsense hesabı pinli mi diye soruyorlar.Adsense hakkında bilgisi olmadığını hemen anlayabiliyorum bende.

google adsense

Pin nedir? Adsense hesabına pin nasıl girilir?

Google Adsense adresinizi doğrulamanız için kayıt olurken vermiş olduğunu adresinize bir pin postası gönderir.Tabi bu pin postasının gönderilmesi için hesapta minumum 20 TL olması gerekiyor.Yani demem o ki hesabınız 20 TL ye ulaşınca siz hiç birşey yapmadan ilk pin postası otomatik olarak yola çıkar.Pin postalarını elinize ulaşması haftalar sürebilemektedir.4 hafta bekledikten sonra pin postası halen elinize ulaşmadı ise tekrardan pin talebinde bulanabilirsiniz.3 kez pin isteme hakkınızda vardır.Tüm şansları kullanmanıza rağmen yinede pin postası elinize ulaşmadı ise sakın üzülmeyin bu sizin için bir iyi haber aslında.3. kez pin talebinde bulunan yayıncıların pin isteme sayfasında bir link belirecektir.Adsense sizden kimliğini doğrulamanızı isteyecek hemen bir tarayıcı yada fotoğraf makinası ile kimliğiniz önlü arkalı fotokopisini o linki kullanarak Adsense’ye gönderiniz.Bir kaç saat için Adsense çalışanları tarafından hesabınız pinletilecek,ödeme alma konusunda ki son aşamayıda geçmiş olacaksınız.Bu konuda yardım isteyen yayıncılara destekte bulunabiliriz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Aynen anlattığınız şekilde bana da 3 kez pin gelmemişti.Sonra kimlik gönderdim anında onayladılar :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir