1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Pokemon GO Takım Seçme – Takım Nasıl Seçilir?

Pokemon GO Takım Seçme – Takım Nasıl Seçilir?
0

 Siz değerli ve çok kıymetli okurlarımız ve aynı zamanda oyun sever dostlarımız, bugün size yazımız da dünyada oyun sever dostlarımızı heyecan içersine sokan ve oyun severlerimizi sabırsızlandıran pokemon go oyunundan bahsetmek istiyoruz. Değerli ve kıymetli okurlarımız pokemon go takım nasıl seçilir? sorusu bugünler de pokemon go oynayan oyun severlerimiz tarafından bir hayli sorulmakta ve oyunumuz daha yeni olduğu için cevapta bulmakta zorlanmaktadırlar. Bu nedenle siz değerli okurlarımız için bu soruya şu şekilde cevap getirmek istiyoruz.

Pokemon GO Takım Nasıl Seçilir?

Pokemon Go Takım SeçmeDeğerli okurlarımız takım seçmek için öncelikle oyunumuzda 5. seviyeye yani levele ulaşmamız gerekmektedir. Daha sonra 5. seviyeye ulaştıktan sonra ise GYM’e tıklıyoruz ve siz değerli okurlarımıza ve oyun severlerimize takım seçenekleri sunulacak. Değerli oyun severlerimiz sizlere bu seçenekler içinden 3 adet seçebileceğiniz takım gösterilmekte olacak ve bu takımlar oyun severler arasında sarı renk, kırmızı renk ve mavi renk adları altında söylenmektedirler. Lakin değerli okurlarımız oyuncularımız arasında bu şekilde adlandırılsa da her takımın kendine göre ismi olmaktadır.

Değerli okurlarımız kırmızı takımımızın adı Valor, Mavi takımımızın adı Mystic ve sarı renkli takımımızın adı da Instinct olarak adlandırılmaktadır. Değerli okurlarımız sizlerde bu 3 takımdan birini seçerek takım halinde pokemon go oyununu oynayabilir ve bu heyecana ortak olabileceksiniz. Değerli okurlarımız ve oyun severlerimiz sizlere güzel oyunlar diler oyunlar da başarı ve şansın yanınız da olmasını temenni ve arzu ederiz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap