1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Clash Royale Sonraki Sandık Ne Çıkacak?

Clash Royale Sonraki Sandık Ne Çıkacak?
0

Clash Royale oyununun son zamanlarda Supercell’in asıl oyunu olan Clash of Clans’ı yavaş yavaş yakaladığını söyleyebiliriz. Bu oyunda sandıklardan çıkan kartlarla karşılıklı olarak savaşıyor, bunlar sonucunda da kupa ve yeni sandıklar düşürüyorsunuz. Ücretsiz sandık, taç sandığı, büyülü sandık, efsanevi sandık, süper büyülü ve dev sandık olmak üzere farklı görünümlerde ki sandıklarda farklı sayılarda kartlar çıkmaktadır.

Clash Royale Sonraki Sandık

Hepimizin dört gözle beklediği sandıklardan olan süper büyülü sandık ve efsanevi sandıkların ise düşme sıklığı oldukça az. Önceleri bunun rastgele olarak düştüğünü düşünsem de geçenlerde görmüş olduğum bir bilgi ile bu düşme sırası kafam da iyice oturdu. Çeşitli varyasyon ve rotasyonlarla çıkan sandıkların hangisinin çıkacağını kolayca öğrenebiliyoruz. Bunun için 2 yöntem söyleyeceğim hangisini uygulayacağınız size kalmış…

Clash Royale Sonraki Sandık Öğrenme

Sandık döngüsünü bulmak için öncelikle üye etiketinizi öğrenmeniz gerekmektedir. Oyuna girip nickinizin bulunduğu yere tıkladığınız zaman profiliniz açılacaktır. Profilde sol üstte bulunan rumuzunuzun altında bir üye numarası olacaktır. Bu numara sayesinde hangi sandığın çıkacağını öğreneceğiz.

Clash Royale Profil Etiketi

Profil etiketini bulduğumuzda 2 yöntem vardır.

1. Yol: Google play’den Stats Royale Next Chest adlı uygulamayı indirip yükledikten sonra kutuya etiketinizi yazmaktır.

2. Yol : Tercih ettiğim yöntem olan statsroyale.com sitesine girip arama kutusuna etiketinizi yazmanızdır. Program vs. yüklemeden en kolay bu şekilde bulabilirsiniz.

Sandıklardan hangi kartlar çıkacak sorusu daha yanıtlanmadığından bununla ilgili elimizde bir bilgi yoktur. Rastgele olarak dağıtıldığını düşünüyorum. Sandık mandık uğraşamam ben arkadaş bana hazır hesap ver diyorsanız clash royale bedava çar konusuna bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

2007 'den beri web projeleri geliştiriyorum. Özellikle güncel blog alanında yaptığım sitelerle bir yerlere geldim. Birkaç yıl ara verdikten sonra tekrar blogsijen.com' u açarak kafamı rahatlatmayı, sizleri bilgilendirmeyi düşünüyorum.

Yorum Yap